0.50X3.0FLT304SS-4
Description
1/2" X 3" STAINLESS STEEL FLAT B
DataSheet
0.50X3.0FLT304SS-4 PDF
Part Status:Active
Type:Stainless Flat Bar
Specifications:4.000" L x 3.000" W x 0.500" H (101.60mm x 76.20mm x 12.70mm)