0.75X3.0FLT6061T6511-8
Description
0.75X3.0FLT6061T6511-8 3/4" X 3"
DataSheet
0.75X3.0FLT6061T6511-8 PDF
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:8.000" L x 3.000" W x 0.750" H (203.20mm x 76.20mm x 19.05mm)