1.5RD6061T6511-2
Description
1.5RD6061T6511-2 1-1/2" DIAMETER
DataSheet
1.5RD6061T6511-2 PDF
Type:Aluminum Round Rod
Specifications:1.500" Dia x 2.000" L (38.10mm x 50.80mm)