0.75RD304SS-12
Description
3/4" DIAMETER, 304 STAINLESS STE
DataSheet
0.75RD304SS-12 PDF
Part Status:Active
Type:Stainless Round Rod
Specifications:0.750" Dia x 12.000" L (19.05mm x 304.80mm)