0.25X1.0FLT304SS-8
Description
1/4X1 304 STNLSS STL FLT 8"L
DataSheet
0.25X1.0FLT304SS-8 PDF
Part Status:Active
Type:Stainless Flat Bar
Specifications:8.000" L x 1.000" W x 0.250" H (203.20mm x 25.40mm x 6.35mm)