0.25X4.0FLT304SS-6
Description
1/4" X 4" STAINLESS STEEL FLAT B
DataSheet
0.25X4.0FLT304SS-6 PDF
Type:Stainless Flat Bar
Specifications:6.000" L x 4.000" W x 0.250" H (152.40mm x 101.60mm x 6.35mm)