0.50RD6061T6511-2
Description
0.50RD6061T6511-2 1/2" DIAMETER,
DataSheet
0.50RD6061T6511-2 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Round Rod
Specifications:0.500" Dia x 2.000" L (12.70mm x 50.80mm)