0.75RD6061T6511-1
Description
0.75RD6061T6511-1 3/4" DIAMETER,
DataSheet
0.75RD6061T6511-1 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Round Rod
Specifications:0.750" Dia x 1.000" L (19.05mm x 25.40mm)