4D45000.1000
Manufacturer
Rose+Krieger
VIGOR # :
Description
F-40X80/3 40X80MM "3 SLOT" EXTRU
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
4D45000.1000 PDF
Type Description
Series:Frameworks®
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Extruded Aluminum Profile
Specifications:39.370" L x 3.150" W x 1.575" H (1000.00mm x 80.00mm x 40.00mm)