0.75X4.0FLT6061T6511-12
Manufacturer
Remington Industries
VIGOR # :
Description
0.75X4.0FLT6061T6511-12 3/4" X 4
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
0.75X4.0FLT6061T6511-12 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:12.000" L x 4.000" W x 0.750" H (304.80mm x 101.60mm x 19.05mm)