0.50RD6061T6511-6
Description
0.50RD6061T6511-6 1/2" DIAMETER,
DataSheet
0.50RD6061T6511-6 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Round Rod
Specifications:0.500" Dia x 6.000" L (12.70mm x 152.40mm)