1.25RD6061T6511-36
Description
1.25RD6061T6511-36 1-1/4" DIAMET
DataSheet
1.25RD6061T6511-36 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Round Rod
Specifications:1.250" Dia x 36.000" L (31.75mm x 914.40mm)