1.5RD6061T6511-6
Description
1.5RD6061T6511-6 1-1/2" DIAMETER
DataSheet
1.5RD6061T6511-6 PDF
Type:Aluminum Round Rod
Specifications:1.500" Dia x 6.000" L (38.10mm x 152.40mm)