2.0RD304SS-12
Description
2" DIAMETER, 304 STAINLESS STEEL
DataSheet
2.0RD304SS-12 PDF
Type:Stainless Round Rod
Specifications:2.000" Dia x 12.000" L (50.80mm x 304.80mm)