0.25RD304SS-36
Description
1/4" ROD 304 STAINLESS STL 36"L
DataSheet
0.25RD304SS-36 PDF
Type:Stainless Round Rod
Specifications:0.250" Dia x 36.000" L (6.35mm x 914.40mm)