1.75RD6061T6511-2
Description
1.75RD6061T6511-2 1-3/4" DIAMETE
DataSheet
1.75RD6061T6511-2 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Round Rod
Specifications:1.750" Dia x 2.000" L (44.45mm x 50.80mm)