0.75X2.0FLT6061T6511-6
Description
0.75X2.0FLT6061T6511-6 3/4" X 2"
DataSheet
0.75X2.0FLT6061T6511-6 PDF
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:6.000" L x 2.000" W x 0.750" H (152.40mm x 50.80mm x 19.05mm)