1.0X6.0FLT6061T6511-36
Description
1" X 6" ALUMINUM FLAT BAR, 6061
DataSheet
1.0X6.0FLT6061T6511-36 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:36.000" L x 6.000" W x 1.000" H (914.40mm x 152.40mm x 25.40mm)