0.375X2.0FLT6061T6511-4
Description
0.375X2.0FLT6061T6511-4 3/8" X 2
DataSheet
0.375X2.0FLT6061T6511-4 PDF
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:4.000" L x 2.000" W x 0.375" H (101.60mm x 50.80mm x 9.53mm)