17W07503B
Description
FLAT WASHER, NYLON, BLACK, .323
DataSheet
17W07503B PDF
Thread/Screw/Hole Size:-
Diameter - Inside:0.323" (8.20mm)
Diameter - Outside:0.750" (19.05mm) 3/4"
Thickness:0.125" (3.18mm) 1/8"