MMD-06CZ-R15M-V1-RU
Manufacturer
Mag Layers
VIGOR # :
Description
FIXED IND 150NH 26A 2.5 MOHM SMD
Catalog
Fixed Inductors
DataSheet
MMD-06CZ-R15M-V1-RU PDF
Type Description
Series:V1
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Type:Molded
Material - Core:Metal
Inductance:150 nH
Tolerance:±20%
Current Rating (Amps):26 A
Current - Saturation (Isat):52A
Shielding:Shielded
DC Resistance (DCR):2.5mOhm Max
Q @ Freq:-
Frequency - Self Resonant:-
Ratings:-
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:100 kHz
Features:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:Nonstandard
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Height - Seated (Max):0.118" (3.00mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
744784218A
744784218A
FIXED IND 180NH 100MA 3.7 OHM
CDRH104RNP-1R5NC
CDRH104RNP-1R5NC
FIXED IND 1.5UH 6.5A 8.1 MOHM
MLJ1608WR18JT000
MLJ1608WR18JT000
FIXED IND 180NH 650MA 200 MOHM
MMD-06CZ-R15M-V1-RU
MMD-06CZ-R15M-V1-RU