
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PA4346.XXXANLT |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 220 nH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 50 A |
| Current - Saturation (Isat): | 60A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 0.61mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.197" (5.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of PA4346.221ANLT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 22UH 2.8A 51.6 MOHM
FIXED IND 3.3UH 9.2A 17.7 MOHM
FIXED IND 450NH 25A 1.23 MOHM
FIXED IND 220NH 50A 0.61 MOHM
CRYSTAL 27.0000MHZ 10PF SMD
XTAL OSC TCXO 30.7200MHZ LVCMOS
SNK PRE-PRINTED