
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ASPI-0312FS |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 10 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 630 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 540mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 290mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 120°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of ASPI-0312FS-100M-T2 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 19NH 480MA 0.200
FIXED IND 47NH 53A 0.31 MOHM SMD
FIXED IND 1UH 9.5A 8.8 MOHM SMD
FIXED IND 10UH 630MA 290 MOHM
XTAL OSC VCXO 75.0000MHZ LVDS
CONN HEADER R/A 26POS 2.54MM
KEY RETNG STEEL LOCK, 3" KD BROW