
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PA4310.XXXNL |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 180 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 2.7 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 570mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3500 |
Current price of PA4310.184NLT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 3.9MH 200MA 540 MOHM
FIXED IND 4.7UH 1.4A 48 MOHM SMD
FIXED IND 470NH 15.5A 5.5 MOHM
FIXED IND 180UH 2.7A 570 MOHM
XTAL OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
DC DC CONVERTER +/-12V 10W
TERM BLOCK HDR 6POS 90DEG 7.62MM