
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | HCMA1305 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Iron Powder |
| Inductance: | 680 nH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 34 A |
| Current - Saturation (Isat): | 54A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 1.33mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.524" L x 0.480" W (13.30mm x 12.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.197" (5.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 400 | ||
| 800 | ||
| 1200 | ||
| 2800 | ||
| 10000 |
Current price of HCMA1305-R68-R is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 22UH 330MA 270 MOHM
FIXED IND 47UH 280MA 2.172 OHM
FIXED IND 22UH 2A 341.2 MOHM SMD
FIXED IND 680NH 34A 1.33 MOHM
DISPLAY 7SEG 1.0" SGL RED 18DIP
LED MT SR VERT X 0.425" 3MM 2LD
MOTORIZED VRBLE TRANSF 280V 15A