
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SIMID |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ceramic |
| Inductance: | 1 nH |
| Tolerance: | ±0.3nH |
| Current Rating (Amps): | 1.8 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 20mOhm Max |
| Q @ Freq: | 7 @ 100MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 16GHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0603 (1608 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0603 (1608 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 4000 | ||
| 8000 | ||
| 12000 | ||
| 28000 |
Current price of B82496C3109A000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 15NH 650MA 130 MOHM
FIXED IND 680NH 190MA 2.05 OHM
FIXED IND 1.8UH 350MA 900 MOHM
FIXED IND 1NH 1.8A 20 MOHM SMD
FIXED IND 390UH 5.8A 82 MOHM TH
CONN SOCKET 26POS 0.1 GOLD PCB
TAPE ELECTRICAL AMBER 1/4"X 36YD