
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LGJ |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 1.5 mH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 400 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 370mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 2.8Ohm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.256" (6.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 |
Current price of LGJ12565TS-152MR37-H is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 82UH 3.175A 66 MOHM TH
FIXED IND 39UH 361MA 2.6 OHM SMD
FIXED IND 220UH SMD
FIXED IND 1.5MH 400MA 2.8 OHM
MEMS OSC XO 133.3000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS
RES 0.4W 5% AXIAL