
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | NR, S Type |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 33 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 800 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 1.15A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 225mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 10MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 120°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.118" (3.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 | ||
| 5000 | ||
| 12500 | ||
| 25000 | ||
| 50000 |
Current price of NRS5030T330MMGJ is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 560NH 2.1A 73 MOHM SMD
FIXED IND 8.2UH 195MA 1.65 OHM
FIXED IND 15UH 283MA 2.5 OHM SMD
FIXED IND 33UH 800MA 225 MOHM
XTAL OSC VCXO 625.0000MHZ LVPECL
TERM BLOCK PLUG 7POS 3.81MM
COMPLETE UNIT GN/R/Y CONT 3STACK