
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ASPI-0312FS |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 15 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 480 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 440mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 450mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 120°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of ASPI-0312FS-150M-T2 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 56UH 900MA 180 MOHM TH
FIXED IND 520NH 14A 3.7 MOHM SMD
FIXED IND 3.9UH 330MA 900 MOHM
CAP CER 4.7UF 35V X7R 0805
FIXED IND 15UH 480MA 450 MOHM
DC DC CONVERTER +/-12V 3W
SWITCH SLIDE