
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PA4343.XXXANLT |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 220 nH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 42 A |
| Current - Saturation (Isat): | 105A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 0.46mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.256" (6.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of PA4343.221ANLT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.7NH 1A 40 MOHM SMD
FIXED IND 27NH 455MA 340 MOHM
FIXED IND 33UH 2.17A 75 MOHM SMD
FIXED IND 220NH 42A 0.46 MOHM
FAN BLOWER 97X33MM 12VDC WIRE
702-07-S-0060-R-OC-1-F-1-SY-N-N
ENCODER ROTARY 2" DIA 60PPR 7PIN
FIXED IND 82NH 360MA 540 MOHM