
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | WE-MK |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Multilayer |
| Material - Core: | Ceramic |
| Inductance: | 3.9 nH |
| Tolerance: | ±0.3nH |
| Current Rating (Amps): | 300 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 220mOhm Max |
| Q @ Freq: | 8 @ 100MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 7GHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 120°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0402 (1005 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0402 |
| Size / Dimension: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 744784039 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 330UH 460MA 1.85 OHM
FIXED IND 10UH 320MA 980 MOHM
FIXED IND 15UH 750MA 260MOHM SMD
FIXED IND 3.9NH 300MA 220 MOHM
XTAL OSC XO 20.0025MHZ CMOS SMD
TERM BLK 6P SIDE ENT 10.16MM PCB
DC DC CONVERTER 8V 100W