
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SIMID |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 10 µH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 320 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 980mOhm Max |
| Q @ Freq: | 40 @ 7.96MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 28MHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, J-Lead |
| Supplier Device Package: | 1812 (4532 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.134" (3.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2500 | ||
| 5000 | ||
| 12500 | ||
| 25000 |
Current price of B82432C1103K000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 15UH 750MA 260MOHM SMD
FIXED IND 3.4NH 900MA 90 MOHM
FIXED IND 1.2MH 100MA 34 OHM TH
FIXED IND 10UH 320MA 980 MOHM
SENS PRESSURE MODULE 50PSIA ABS
DC DC CONVERTER 5V 3W
DC DC CONVERTER 48V 100W