
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SPD127R |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 2.2 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 8.5 A |
| Current - Saturation (Isat): | 8.5A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 15mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of SPD127R-222M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 4.7UH 21A 3 MOHM TH
FIXED IND 18NH 160MA 2.28 OHM
FIXED IND 1.8NH 1A 40 MOHM SMD
FIXED IND 2.2UH 8.5A 15 MOHM SMD
XTAL OSC VCXO 270.0000MHZ LVPECL
CAP ALUM 4700UF 20% 16V SNAP
LENS CLR 9.7-17DEG DIFF ADH TAPE