
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ASPI-0503H |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 10 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 1.8 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 120mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.138" (3.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 | ||
| 4000 | ||
| 6000 | ||
| 10000 | ||
| 50000 |
Current price of ASPI-0503H-100M-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1MH 300MA 3.3 OHM SMD
FIXED IND 8.2UH 160MA 3.05 OHM
FIXED IND 6.8MH 91MA 17.5 OHM TH
FIXED IND 10UH 1.8A 120 MOHM SMD
VARISTOR 205V 4.5KA DISC 14MM
CAP FILM 4700PF 5% 1KVDC RADIAL
CONN.,RG11,PLEN,7/16 NUT,PLUS