
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 5022 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Iron |
| Inductance: | 1 mH |
| Tolerance: | ±1% |
| Current Rating (Amps): | 105 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 33Ohm Max |
| Q @ Freq: | 65 @ 790kHz |
| Frequency - Self Resonant: | 2.2MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 790 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.230" (5.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 800 |
Current price of 5022-105F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.5UH 7.2A 5.2MOHM SMD
FIXED IND 4.35UH 1.3 MOHM SMD
FIXED IND 470UH 420MA 2.14 OHM
FIXED IND 1MH 105MA 33 OHM SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
CONN RCPT 7POS 0.05 GOLD SMD
DC DC CONVERTER 8V 300W