
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | WE-TIS |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 4.7 mH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 250 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 200mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 7.7Ohm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 560kHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial, Vertical Cylinder |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.433" Dia (11.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.453" (11.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 500 |
Current price of 7447471472 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 0.10UH 50MA 0.25
FIXED IND 17.95NH 600MA 200 MOHM
FIXED IND 100UH 73MA 14 OHM SMD
FIXED IND 4.7MH 250MA 7.7 OHM TH
FIXED IND 68UH 360MA 500 MOHM TH
CONN RCPT FMALE 8P GOLD SLDR CUP
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 10USPB