
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LQH44 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 33 µH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 760 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 273mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 12MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | 1515 (4040 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.177" (4.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of LQH44NN330K03L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 68NH 200MA 1.2 OHM SMD
FIXED IND 2.6NH 900MA 70 MOHM
FIXED IND 330NH 604MA 550 MOHM
FIXED IND 33UH 760MA 273 MOHM
XTAL OSC XO 34.6000MHZ CMOS SMD
PSHIN PRJ PLAS BZL GREN 2NO
DC DC CONVERTER 3.3V 50W