
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH127 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 3.5 µH |
| Tolerance: | -20%, +40% |
| Current Rating (Amps): | 7.5 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 13.5mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 100°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 | ||
| 5000 | ||
| 12500 |
Current price of CDRH127NP-3R5NC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 3.6NH 300MA 0.2
FIXED IND 3.4NH 900MA 90 MOHM
FIXED IND 7.2UH 6.6A 13.5 MOHM
FIXED IND 3.5UH 7.5A 13.5 MOHM
CONN RCPT 34POS 0.05 GOLD SMD
FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD
DEKAFIX GW 5 MARKED 78 50/CD