
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | AMDLA2213Q |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | Metal |
| Inductance: | 3.3 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 47 A |
| Current - Saturation (Isat): | 37A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 1.75mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.925" L x 0.866" W (23.50mm x 22.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.512" (13.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of AMDLA2213Q-3R3MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 8.7NH 700MA 100MOHM SM
FIXED IND 390UH 80MA 16 OHM SMD
FIXED IND 100UH 600MA 700 MOHM
FIXED IND 3.3UH 47A 1.75 MOHM
FIXED IND 8.2MH 28MA 125 OHM SMD
LED XLAMP
TERM BLOCK PLUG 15POS STR 3.81MM