
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDMC6D28 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Metal Composite |
| Inductance: | 3.3 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 4.9 A |
| Current - Saturation (Isat): | 5A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 30.6mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.285" L x 0.256" W (7.25mm x 6.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.118" (3.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 | ||
| 3000 | ||
| 5000 | ||
| 10000 |
Current price of CDMC6D28NP-3R3MC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 5.6UH 15MA 600 MOHM
FIXED IND 470UH 270MA 2 OHM TH
FIXED IND 2.8NH 1.5A 47 MOHM SMD
FIXED IND 3.3UH 4.9A 30.6 MOHM
XTAL OSC VCXO 223.0000MHZ HCSL
MEMS OSC XO 72.0000MHZ LVCMOS LV
CONN RCPT 48POS 0.1 GOLD PCB R/A