
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LQW2 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Non-Magnetic |
| Inductance: | 330 nH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 180 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 2.2Ohm Max |
| Q @ Freq: | 15 @ 25.2MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 500MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | 0805 (2012 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.059" W (2.00mm x 1.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.070" (1.78mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 | ||
| 4000 | ||
| 6000 | ||
| 10000 | ||
| 50000 |
Current price of LQW2BHNR33J03L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 4.6NH 360MA 390 MOHM
FIXED IND 13NH 420MA 260 MOHM
FIXED IND 300NH 18A 2.5 MOHM SMD
FIXED IND 330NH 180MA 2.2 OHM
MOV
CONN HEADER SMD 12POS 1.27MM
DC DC CONVERTER 3.3V 12W