
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LQW15 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Non-Magnetic |
| Inductance: | 9.9 nH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 1.4 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 81mOhm Max |
| Q @ Freq: | 32 @ 250MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 6GHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0402 (1005 Metric) |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10000 | ||
| 30000 | ||
| 50000 | ||
| 100000 |
Current price of LQW15AN9N9J8ZD is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 8NH 4A 2.6 MOHM SMD
FIXED IND 5UH 4.9A 22 MOHM SMD
FIXED IND 22NH 600MA 120MOHM SMD
FIXED IND 9.9NH 1.4A 81 MOHM
MEMS OSC XO 106.2500MHZ LVCMOS
CONN HEADER SMD 84POS 1.27MM
CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT