
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CC453232A |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 1 mH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 90 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 80mA |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 40Ohm Max |
| Q @ Freq: | 20 @ 252kHz |
| Frequency - Self Resonant: | 2MHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C |
| Inductance Frequency - Test: | 252 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1812 (4532 Metric) |
| Supplier Device Package: | 1812 |
| Size / Dimension: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.134" (3.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CC453232A-102KL is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 6.2NH 300MA 700 MOHM
FIXED IND 470NH 41A 1.2 MOHM SMD
FIXED IND 470NH 11.5A 9.4 MOHM
FIXED IND 1.5UH 435MA 546 MOHM
FIXED IND 1MH 90MA 40 OHM SMD
CONN HEADER SMD 32POS 1.27MM
PETG 1.75MM BLUE 1 KG REEL