
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MLG |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Multilayer |
| Material - Core: | Ceramic, Non-Magnetic |
| Inductance: | 9.1 nH |
| Tolerance: | ±3% |
| Current Rating (Amps): | 200 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 800mOhm Max |
| Q @ Freq: | 5 @ 100MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 3.4GHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0201 (0603 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0201 (0603 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.013" (0.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 15000 |
Current price of MLG0603S9N1HT000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1UH 2.13A 72 MOHM SMD
FIXED IND 68NH 1A 200 MOHM SMD
FIXED IND 22UH 1.34A 73.2 MOHM
FIXED IND 9.1NH 200MA 800 MOHM
XTAL OSC VCXO 245.7600MHZ LVDS
CONN HEADER R/A 26POS 2.54MM
DC DC CONVERTER 28V 75W