
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | B82476A1 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 1 mH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 300 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 300mA |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 2.15Ohm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.200" (5.08mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1500 |
Current price of B82476A1105M000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 470NH 7.7A 17.1 MOHM
FIXED IND 10UH 1.9A 163 MOHM SMD
FIXED IND 470UH 700MA 630 MOHM
FIXED IND 1MH 300MA 2.15 OHM SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
XTAL OSC VCXO 223.0000MHZ LVPECL
FAN AXIAL 40X40X20MM 24V WIRE