
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | VLS |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Not For New Designs |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 33 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 470 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 470mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 804mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 | ||
| 3000 | ||
| 5000 | ||
| 10000 | ||
| 25000 | ||
| 50000 |
Current price of VLS4012ET-330M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 10NH 500MA 260 MOHM
FIXED IND 56UH 2.8A 69 MOHM TH
FIXED IND 6.8UH 850MA 288 MOHM
FIXED IND 33UH 470MA 804 MOHM
CRYSTAL 11.0592MHZ 32PF TH
DTS26Z25-24PE-3028
AC/DC CONVERTER +/-18VDC