
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | B82477D4 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 68 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 1.89 A |
| Current - Saturation (Isat): | 2.5A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 215mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.335" (8.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of B82477D4683M900 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 560NH 16.5A 4.5 MOHM
FIXED IND 1.1NH 550MA 150 MOHM
FIXED IND 560NH 300MA 1.65 OHM
FIXED IND 68UH 1.89A 215 MOHM
CONN HEADER VERT 56POS 2.54MM
TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5.08MM
TRANSMITTER TOSA