
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PA4341.XXXANLT |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 560 nH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 16.5 A |
| Current - Saturation (Isat): | 18A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 4.5mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.280" L x 0.260" W (7.10mm x 6.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.118" (3.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 4000 |
Current price of PA4341.561ANLT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.1NH 550MA 150 MOHM
FIXED IND 560NH 300MA 1.65 OHM
FIXED IND 10UH 3.8A 25 MOHM SMD
FIXED IND 560NH 16.5A 4.5 MOHM
CONN JACK 8PORT 1000 BASE-T PCB
ROTARY ENCODR INCREMENT 1024PPR
3784 4007 02