
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | B82464P4 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 4.7 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 4.9 A |
| Current - Saturation (Isat): | 5.2A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 15mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.189" (4.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 750 |
Current price of B82464P4472M000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.5UH 2A 40 MOHM SMD
FIXED IND 180NH 240MA 1.25 OHM
FIXED IND 15UH 80MA 6.5 OHM SMD
FIXED IND 4.7UH 4.9A 15 MOHM SMD
CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD
XTAL OSC VCXO 245.7600MHZ LVDS
CONN HEADER VERT 56POS 2.54MM