
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | WE-HCI |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 220 nH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 21 A |
| Current - Saturation (Isat): | 32A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 1.1mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 290MHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | 7040 |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.272" W (7.00mm x 6.90mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.157" (4.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 744311022 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1UH 3.5A 20 MOHM SMD
FIXED IND 47NH 600MA 280 MOHM
FIXED IND 4.7UH 220MA 1.5 OHM
FIXED IND 220NH 21A 1.1 MOHM SMD
MEMS OSC XO 40.0000MHZ H/LV-CMOS
CRYSTAL 12.2880MHZ 12PF SMD
RES 4.7K OHM 5.25W 5% AXIAL